Goedkope Accommodatie Europa Nederland Den Haag Goedkope Hotels Hotel Hage
Hotel Hage is een oud hotel. De vloerbedekkign heeft zijn langste tijd gehad en de kamers zien er oudbollig uit. Als je alleen van plan bent om te slapen, dan is dit een goed hotel om in te verblijven. Je bent een paar stappen van de boulevard verwijderd en de bedden slapen heerlijk.
Hotel Hage is situated in the heart of Scheveningen, close (50m) to the beach and the boulevard. The hotel has 18 rooms with private shower, toilet, tv. The hotel was built in 1885 in a chalet neo-renaissance style.The reception and the bar are situated just next door, in Hotel Noordzee.Check-in 14:00Check-out 11:00If canceld up to 1 day befor the date of arrival, free of charg.If cancelled later or in case of no-show the first night will charged.Accepted Creditcard: American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro.24 hours front desk.Free WiFiChilderen under 4 free of charge.Childeren 4 and up 20 euro.Safe is available in reception.Non smoking rooms.
Seinpostduin 24 2856 SCHEVENINGEN The Hague
Klik hier om de kaart te vergroten
Dit is een Vertrouwde Recensie. Waarom?
Hotel Hage is een oud hotel. De vloerbedekkign heeft zijn langste tijd gehad en de kamers zien er oudbollig uit. Als je alleen van plan bent om te slapen, dan is dit een goed hotel om in te verblijven. Je bent een paar stappen van de boulevard verwijderd en de bedden slapen heerlijk. We waren met 5 dames en iedereen is pas wakker geworden van de wekker. Het ontbijt was ook goed (in het naast gelegen hotel): melk, jus d'orange, allerlei verschillende soorten koffie, croissant, luxe broodjes, verschillende soorten beleg en verschillende soorten yoghurt.
Ben je hier geweest? Schrijf een recensie
* De Klanttevredenheid score is gebaseerd op een combinatie van ratings afkomstig van Travellerspoint en externe websites. De score 70% voor deze accommodatie is gebaseerd op beoordelingen door 26 gasten.
Aan het laden ...