Goedkope Accommodatie Afrika Egypte Nuweiba Campings SinaiStars Bedouin Camp
De eco-vriendelijke Bedouin strand kampen bevinden zich in Wadi Mahash in de buurt van South Sinai, Nuweiba. Zoals in het paradijs u alles wat vindt nodig u voor lichaam en ziel.
Geniet van de warme gastvrijheid van de bedoeïenen.
... meer
Mahash welcomes you to the holiday of your life! The Romantic Bedouin Beach Camp is located directly on the white, sandy beach of the Red Sea. Perfect for singles, couples, groups and families.
De eco-vriendelijke Bedouin strand kampen bevinden zich in Wadi Mahash in de buurt van South Sinai, Nuweiba. Zoals in het paradijs u alles wat vindt nodig u voor lichaam en ziel.
Geniet van de warme gastvrijheid van de bedoeïenen. Maar aandacht: Zodra u weet dat je zal liefde en ze missen!
Het Restaurant is de hele dag open en u altijd vers en smakelijk voedsel zal dienen. Probeer de uitstekende verse vis en inktvis; of hoe ongeveer maglouba, een traditionele bedoeïenen maaltijd? Het menu biedt u een breed scala van mediterrane, Oosterse en internationale gerechten. De Hamam heeft douches en Europese standaard WCs. U kunt het ontmoeten van interessante mensen uit de hele wereld.
Mahash heeft een prachtige witte strand en helder water, koraalriffen en kleurrijke vissen.
Je zult leven in een mooie palm hut aan het strand, de golven en de zonsopgang kijken vanuit uw bed.
U kunt zwemmen, Snorkelen, duiken en kite in Mahash. Als u voor een reis naar de woestijn besluit, is hier de plek om te plannen en te bereiden!
In de nacht rond het kampvuur, drinken thee en kijken naar de bedoeïenen de moeder van alle brood maken: Libba.
Hoop je snel te zien in Sinai!
De hushas zijn eenvoudig maar erg gezellig. Ze zijn gemaakt van hout en palmbladeren en u hebben ramen en deuren die u desgewenst kunt sluiten.
Gelegen direct aan het strand kunt u genieten van de golven en de zonsopgang boven de bergen van Saoedi-Arabië. Als u dat kunt u uw bed buiten en slaap onder de sterrenhemel wilt.
Bestemming luchthavens zijn Sharm el Sheikh SSH en TCP-Taba.
Als je het niet erg een langere reis kunt u ook vliegen naar Cairo CAI.
Wij bieden taxi transfer voor u van alle luchthavens als u wilt.
Mahash ligt 20 km ten noorden van Nuweiba en 40 km ten zuiden van Taba.
Als u van Sharm el Sheikh, zal u pass Nuweiba onderweg"35" en gewoon blijven naar Taba.
Als u Taba vandaan volgen u de "35" richting Nuweiba. U niet misgaan, zijn de alleen straat.
**** Dit kamp duurt slechts geld *****
Klanten kunnen hun reservering gratis annuleren tot 2 dagen voor aankomst in rekening brengen. Na deze datum, worden kosten toegepast door de eigenschap tot aan de volledige kosten van de reservering. Deposito's die betaald zijn niet restitueerbaar.
Al Mahash
Klik hier om de kaart te vergroten
Ben je hier geweest? Schrijf een recensie
Aan het laden ...