Skip Navigation

CEL - (Centre Ecologic Ilemena) Hostel

CEL en het is eigenaren van plan iets zeldzame. Voor vele jaren zij hebben geprobeerd om een sfeer die vervulling inspireert te creëren, wat die ook moge zijn. CEL nodigt u uit om het te maken uitkomen. Negenentwintig bedden zijn er te omhelzen u in een inspirerende omgeving.

... meer

Maak een boeking voor CEL - (Centre Ecologic Ilemena) Hostel

De geselecteerde datum ligt in het verleden.

Voorzieningen

  • 's Nachts Toegankelijk
  • 24 hour hot showers
  • Bar
  • Car Parking
  • Creditcards Geaccepteerd
  • Internet / Wi-Fi
  • Lounge area
  • Restaurant
  • Safety deposit
  • Valutawissel
  • Zwembad

Extra

  • linen – GRATIS
  • luggage room – GRATIS
  • towel – GRATIS
  • airport pickup – 40.00EUR
  • Ontbijt – 9.50EUR

Over CEL - (Centre Ecologic Ilemena) Hostel

CEL: the decent place to stay for those who expect something else.

CEL en het is eigenaren van plan iets zeldzame. Voor vele jaren zij hebben geprobeerd om een sfeer die vervulling inspireert te creëren, wat die ook moge zijn. CEL nodigt u uit om het te maken uitkomen. Negenentwintig bedden zijn er te omhelzen u in een inspirerende omgeving. Toon ons allen en wij zullen u tonen.

Door de manier: alles is gebaseerd op duurzaamheid. Bijvoorbeeld, is er een winkel met alleen biologische producten. Natuurlijk zijn de maaltijden in het restaurant gerelateerd aan deze kwaliteit. Bovendien experimenteren ze met projecten gebaseerd op permacultuur, zoals water systemen en agrarische verbeteringen. En u kunt genieten van het natuurlijke zwembad!

U kunt ook kamp in het midden van de natuur, je eten in de organische winkel kopen of hebben van lunch en diner in het restaurant.

Voor de pragmatiek: Hoewel in het midden van nergens, Cel op 35 km van Girona airport en 25 km van Girona centrum ligt. Aarzel dus niet.

Als het alleen een bed dat u zoekt, don´t komen. Het ligt te ver van centrum hebt u af te hangen van openbaar vervoer.

Ten minste 2 nachten te maken uw verblijf de moeite waard en echt diep ontspannen in deze vredige omgeving!!!!!

Locatiegegevens

Door uw eigen middelen: van Barcelona, de rijbaan AP7 neemt naar Frankrijk en stapt uit bij Girona Nord (afrit nr. 6).

Volg richting Girona-centrum dan en bij de vierde rotonde rechtsaf naar Sant Gregori en Les Planes d'Hostoles.

Dit is de weg GI-531: Volg het maximaal 21 km en vervolgens draai rechts naar Granollers de Rocacorba. 1,8 km verder vindt u een kleine weg aan de rechterkant "CEL" die aangeeft. Dan is het slechts 500 meter tot aan het huis.

Uit Frankrijk Neemt de rijbaan AP7 naar Barcelona en stapt uit bij Girona Nord (afrit nr. 6).

Dan volgen de weg naar Girona centrum en bij de vierde rotonde rechtsaf naar Sant Gregori en Les Planes d'Hostoles.

Dit is de weg GI-531. Volg het maximaal 21 km en vervolgens rechtsaf naar Granollers de Rocacorba. 1,8 km verder vindt u een kleine weg aan de rechterkant "CEL" die aangeeft. Dan is het slechts 500 meter tot aan het huis.

Neem de weg C152 naar Santa Coloma de Farners van Olot. Aan Les Planes d'Hostoles linksaf naar Sant Aniol de Finestres.

Dit is de weg GI-531. Volg het maximaal 21 km en vervolgens linksaf naar Granollers de Rocacorba. 1,8 km verder vindt u een kleine weg aan de rechterkant "CEL" die aangeeft. Dan is het slechts 500 meter tot aan het huis.

Van Lleida.

Neem de weg C25 (Eix tranversal) naar Girona. Laat het op Santa Coloma de Farners en gaan naar Anglès (C152 weg). Eenmaal in Anglès volgen de weg naar Girona (weg N141) en 3 km verder (op Vilanna) voor Bonmatí linksaf en volg de weg naar Sant Martí de Llémena (dit is weg GI-532). Aan het einde van deze weg links en volg de weg GI-531 maximaal 21 km. Vervolgens rechtsaf naar Granollers de Rocacorba. 1,8 km verder vindt u een kleine weg aan de rechterkant "CEL" die aangeeft. Dan is het slechts 500 meter tot aan het huis.

Openbaar vervoer (D2): Met het vliegtuig:-de luchthaven van Barcelona.

Er zijn een heleboel nationale en internationale vluchten.

Om naar de Cel een trein nemen naar Barcelona Sants Station en er een andere trein nemen naar Girona. Gemiddelde reistijd: 2 uur.

Nemen in Girona de bus naar Granollers de Rocacorba.

-Girona Airport.

Op de luchthaven van Girona zijn er vluchten die aankomen uit 18 verschillende Europese steden die worden geëxploiteerd door Ryanair.

Zie voor meer informatie: www. Ryanair.com om naar de CEL: er is een bus die naar het busstation van Girona gaat. Er nemen de bus naar Granollers de Rocacorba. Opmerking! slechts drie keer per dag op weekdagen, op zaterdag twee keer, op zondag geen dienst met de trein: er zijn directe treinen naar Girona van Barcelona en PortBou (Franse grens).

Zie voor meer informatie: www.renfe.es In Girona nemen de bus naar Granollers de Rocacorba.

Door coach: Eurolines is een coach bedrijf dat betrekking heeft op heel Europa. Ze hebben een stop in Girona.

Voor meer informatie: www.eurolines.com busstation van Girona: busstation van Girona ligt net achter het treinstation.

De route naar Granollers de Rocacorba wordt gedaan door het bedrijf Hispano Hilarienca.

Telefoonnummer: 0034 972 245 012 (0034 verlaten als u vanuit aanroept binnen Spanje).

Er zijn drie bussen op werkdagen, op zaterdag zijn er slechts twee en er is geen dienst op zondag.

De coach vertrekt vanuit platform nummer 16. U kunt uw kaartje in de bus kopen. Vraag de busdriver laat u aan Granollers de Rocacorba.

De bus vertrekt u op ongeveer 800 meter van het huis. Ga rechtstreeks voor ongeveer 300 meter en dan rechtsaf een weinig weg die "CEL" aangeeft. Vanaf daar duurt het ongeveer 500 meter om naar het huis.

Als u wilt dat de bus te halen u in Granollers de Rocacorba is het noodzakelijk om het bedrijf te bellen van tevoren, want het is niet een gebruikelijke stop.

Tijdschema (van Girona): vertrek: 07: 00 14: 30 18: 30 zaterdag: 07:00 14: 30 vertrek van Granollers de Rocacorba: 07: 45: 15: 30 zaterdag 19: 30: 07: 45: 15: 30

Belangrijke informatie

Voorwaarden

*** Let op: wij zijn niet gevestigd in Girona-we zijn ongeveer 25 km afstand ***

Annuleringsvoorwaarden

Klanten kunnen hun reservering gratis annuleren tot 2 dagen voor aankomst in rekening brengen. Na deze datum, worden kosten toegepast door de eigenschap tot aan de volledige kosten van de reservering. Deposito's die betaald zijn niet restitueerbaar.

Foto's

Locatie

Can Sala Granollers de Rocacorba Sant Marti de Llemena

Kaart voor CEL - (Centre Ecologic Ilemena) Hostel

Klik hier om de kaart te vergroten

Andere Mogelijkheden Nabij

Recensies van gasten

RSS

Ben je hier geweest? Schrijf een recensie

*  De Klanttevredenheid score is gebaseerd op een combinatie van ratings afkomstig van Travellerspoint en externe websites. De score 83% voor deze accommodatie is gebaseerd op beoordelingen door 25 gasten.

Aan het laden ...