Goedkope Accommodatie Midden Oosten Israël Dode Zee Bed en Breakfast Jericho Inn
Halverwege tussen dessert en zee, ligt het rustige en charmante Jericho Inn. De Inn is gelegen in het dorp Vered Jericho, waardoor u een gemakkelijke toegang tot de sites & wandelingen van de Judean Desert (St. George klooster, Dir Hagla klooster, Qumran) en aan de oevers van de dode zee.
... meer
Privékamers Van US$96 Foto's Beschrijving Kaart Recensies van gasten
Halverwege tussen dessert en zee, ligt het rustige en charmante Jericho Inn. De Inn is gelegen in het dorp Vered Jericho, waardoor u een gemakkelijke toegang tot de sites & wandelingen van de Judean Desert (St. George klooster, Dir Hagla klooster, Qumran) en aan de oevers van de dode zee.
Liggend in de hangmat in de tuin of ontspannen in een van onze mooie hutten, u zult genieten van de betoverende sfeer van het platteland van Jericho Inn.
Onze kamers zijn geschikt voor koppels, gezinnen en onafhankelijke reizigers. Kleine groepen zijn ook welkom om te verblijven.
In de kamer hebt u airconditioning, badkamer en douche, een kleine kitchenette, minikoelkast, aanspanning plaat/magnetron oven en satelliet TV. U bent uitgenodigd om te ontspannen in de grote tuin met een gazon gras, schommels en hangmatten.
Familie reizen? We kunnen toevoegen extra bedden voor elke kamer (maximaal 4 personen per kamer). Contact met ons rechtstreeks voor meer details.
Wij bieden ook een 5 bed gemengd-slaapzalen voor backpackers en onafhankelijke reizigers. De slaapzalen zijn en-suite douche en toilet, keuken, satelliet-TV, DVD, Airconditioning, linnengoed en handdoeken.
U kunt hebben een barbecue of gewoon ontspannen en rusten na een lange reizen dag. Onze gasten genieten van gratis wifitoegang ook.
De inn is gelegen op 10 minuten rijden van de dode zee-kustlijn.
Wij zullen blij je te zien in ons guesthouse!
Selectievakje Inn - 1400.
Check out - 1100.
Als u wilt komen op een ander moment Bel ons vooruit.
Moshav Vered Jericho
Klik hier om de kaart te vergroten
Dit is een Vertrouwde Recensie. Waarom?
I went with my mum and we had amazing time there.
The accomodation was lovely and clean.The sevice was really great.The lady Iris was very kind and helpfull.
The garden has a really peacefull atmosphere.
I would recommend to everybody!
I will definitly come back one day.Renata Ivan
Ben je hier geweest? Schrijf een recensie
* De Klanttevredenheid score is gebaseerd op een combinatie van ratings afkomstig van Travellerspoint en externe websites. De score 90% voor deze accommodatie is gebaseerd op beoordelingen door 4 gasten.
Aan het laden ...